שונית – המקום המושלם!

White-Horseכששמיים ומים נפגשים וקו האופק תלוי לו ממול, אתם יודעים שהגעתם למקום הנכון. אוויר הים הפתוח, פכפוך הגלים, שקיעת החמה והמרחבים האינסופיים הם רק חלק קטן מאווירת החופש הקסומה והייחודית שתמצאו בגן אירועים שונית.

במקום שלושה מתחמים מרהיבים לעריכת אירועי חברה וחתונות: גן אירועים שונית היפיפה, פארק מים מפנק וחלקת חוף אלוהית לעריכת אירועים קטנים. בתיאום מראש, ניתן למעשה לעצב את אלה כרצונכם, על פי קהל היעד ומאפייני האירוע המיועד. כולם ביחד וכל אחד לחוד, מאפשרים לכם ליצור אירוע שיהפוך את החלום שלכם למציאות.

מתחם ענק ומגוון

מתחם שונית כולל גן אירועים על הים מהמובילים והמרהיבים בארץ, הפועל תחת סטנדרטיים קפדניים וכל זאת בכדי להפוך את האירוע שלכם למרגש ובלתי נשכח.

בצמוד לגן האירועים, תמצאו פארק מים ססגוני וחלקת חוף פראית המתאימים לעריכת אירוע על הים, בין אם מדובר באירוע עסקי יוקרתי, אירועי חברה או ימי כיף חווייתיים.

במתחם החוף האהוב שלנו תוכלו לערוך אירועים קטנים ואינטימיים במרחק נגיעה מחוף הים. את מתחם החוף גם תוכלו לשלב עם פארק המים ולהפכו לאזור ” מבוגרים” או “פינוקים” או כל רעיון אחר שיעלה בדעתכם שבשבילו תרצו מתחם נפרד שעדיין מרגיש כחלק מהאירוע.

מתחם האירועים שונית, אינסוף אפשרויות וים של אהבה.