מתי הזמן הטוב ביותר לערוך חתונה בגן אירועים?

אפשר לערוך חתונה בגני אירועים במהלך כל השנה, אך יש לכך כמה תנאים

לא מעט זוגות לא מתחברים לקונפסט של עריכת חתונות באולם אירועים סגור, והם חולמים על מקום פתוח תחת כיפת השמיים. עבור זוגות אלו, חתונה בגני אירועים הם הפתרון המושלם, אך לעתים בני המשפחה או החברים מעוררים בהם ספקות לגבי החסרונות של עריכת חתונה במקום פתוח, ובעיקר בגלל חוסר הוודאות של מזג האוויר. עם זאת, אם אתם לא אוהבים אולמות אירועים סגורים בתוך בניין, אל תמהרו לוותר על החלום. אפשר לערוך חתונות במקום פתוח במשך כל השנה, ללא קשר למזג האוויר, אך יש כמה תנאים שצריכים להתקיים.

חתונות בגני אירועים – בקיץ ובאביב בלבד?

נהוג לחשוב שחתונות בגני אירועים יכולות להיערך רק בקיץ ובאביב, בעוד שבאולמות אירועים סגורים ניתן לחגוג במשך כל השנה ללא קשר למזג האוויר. האמת שיש כיום דרכים רבות להתגבר על מזג אוויר פתאומי ולא צפוי ואין סיבה לוותר על הרצונות שלכם לפני שבדקתם וביררתם מול בעלי המקום מה הוא מציע.

בכל גן אירועים כמעט, יש אפשרות לקרות את המתחם וכך גם אם יורד גשם ביום החתונה, אתם יכולים להיות רגועים. האמת היא, שיש אפילו תחושה של קסם מיוחד בחתונה הנערכות בחורף, כאשר בחוץ יורד גשם, ובוודאי שאין כיף יותר מלאכול אוכל חם וטעים במזג אוויר כזה, ולקנח במשהו שוקולדי מתוק.

בשאר ימות החורף וגם בסתיו, כאשר לא יורד גשם אך עדיין קריר מדי בשעות הערב, אפשר להיערך בהתאם עם פתרונות חימום מתאימים שיהפכו את המתחם לנעים ויאפשרו לכם לקיים את החתונה בתאריך שרציתם.

ומה לגבי הקיץ והאביב? אז חתונה במקום פתוח נראית פסטורלית, אך האמת היא שדווקא עונות אלו יכולות להיות הפכפכות ובלתי צפויות. גם בימים נעימים אחוזי הלחות יכולים להפריע, וזה עוד לפני שמזכירים את היתושים ושאר המעופפים הפוקדים את אזורנו בעונות החמות.  במקרים כאלו יש פתרונות מיזוג, בנוסף, בגן אירועים עורכים הדברות וריסוס באופן קבוע כדי להרחיק מזיקים ותוכלו לברר את הנושא מראש עם מנהלי המקום, כדי לוודא שהם אכן עושים זאת.

אם אתם לא יכולים לדמיין את עצמם חוגגים את החתונה באולמות אירועים סגורים, או שאתם מעוניינים בחתונה קטנה יותר ואינטימית, אל תתנו לספקות של אנשים אחרים לחלחל. קבעו פגישה עם מנהלי הגן ובה תוכלו לשאול את כל השאלות המציקות לכם. אם תראו שיש מענה מקצועי והצוות עושה עליכם רושם שיש לו ניסיון בהפקת חתונה בכל עונה, כדאי ללכת עם הלב.

הבחירה בין אולמות אירועים לגנים פתוחים היא חשובה, אך היא אינה העיקר. העיקר הוא שהחתונה שלכם תהיה מיוחדת ומוצלחת, בדיוק כפי שחלמתם!