בקיץ הזה תלבשי לבןמתחתנים כך תעברו את ההכנות בשלום4

הנה עונת החתונות שוב בפתח. מאות זוגות אוהבים עומדים למסד את הקשר המיוחד ביניהם תחת חופה וקידושין. לאחר הצעת נישואין מרגשת, החלטתם גם אתם שהגיע הזמן לבשר למשפחה שקבעתם תאריך ואתם מתחתנים, והבשורה מתקבלת בשמחה וחגיגות. אך לא הרבה לאחר מכן, אתם הופכים מאד מבולבלים ומתקשים להתחיל במלאכת התכנון המורכבת. כולם רוצים שהחתונה שלהם תהיה הזכירה ביותר, המרשימה ביותר, זו שידברו עליה חודשים לאחר מכן, אך גם אתם, כמו מתחתנים אחרים, לא יודעים איך לגשת לאתגר. כפי שזוגות נשואים מיטיבים לספר, הדרך עבור מתחתנים אינה זרועה בשושנים.

לי ולך

מתחתנים כך תעברו את ההכנות בשלוםאז מה עדיף בעצם, גן אירועים או אולם? חתונה מפוארת או צנועה? בכל הקשור לחתונות, כמעט ולא תמצאו תמימות דעים בין זוגות מתחתנים. את, למשל, מספרת לבן זוגך שמגיל קטן דמיינת את חתונת החלומות שלך, ואם אתם כבר מתחתנים אז ממש כך היית רוצה שתיראה. אבל אתה, שכן היית רוצה להגשים את חלומה, דווקא חשבת על משהו אחר לגמרי, שלא תואם את סיפור האגדה של אהובתך. כמובן שיש היבטים רבים נוספים שיש לקבל החלטה משותפת לגביהם לקראת היום החשוב בחיים, כמו השמלה, החליפה, סלון הכלות, שיר החופה, מספר המוזמנים. וכו’, ואתם מתחילים כבר להרגיש את הלחץ מפעפע בקרבכם. התרגשות חיובית מחד, אך גם חששות מאידך. אוטוטו מתחתנים ולא הרבה נעשה עדיין.

זה כל הקסםמתחתנים כך תעברו את ההכנות בשלום2

אז ראשית כל, מתחתנים יקרים – חשוב מאד להשתדל ליהנות בתהליך כמה שיותר, ולהיפתח לרעיונות חדשים. אם חשבתם על קונספט שמתאים לדעתכם, הציעו אותו, אך היו קשובים גם לצד השני. יחד תוכלו בסופו של דבר למצוא את האיזון בדרך לחתונה המושלמת עבורכם. בנוסף, אפשר בהחלט להתייעץ עם הקרובים אליכם על מנת לקבל מהם חוות דעת נוספת, אך את ההחלטות עצמן מומלץ שתקבלו בעצמכם. הרי בסופו של דבר, אתם מתחתנים והאירוע הוא שלכם ובשבילכם. כמו כן, מומלץ להתחיל את ההכנות בצורה מסודרת מספר חודשים לפני שאתם מתחתנים, ולא בדקה התשעים ואחת. לחץ מיותר יחבל באנרגיות שיש לתעל לתהליך הזה.

מה שהלב בחרמתחתנים כך תעברו את ההכנות בשלום3

אם אתם זקוקים להכוונה מקצועית, אל תהססו לפנות. חברת “שונית” מלווה זוגות מתחתנים במסע להרכבת אירוע רומנטי ומושלם עבורם, החל בבחירת המקום וכלה בפרטים הקטנים ביותר. אנשי שונית, שהינם בעלי ניסיון עשיר בעריכת אירועים, מאמינים שאחד הדברים החשובים בתכנון חתונה מוצלחת הוא יצירת אווירה מתאימה, כזו שתהיה חלק בלתי נפרד מהאירוע ותיחרט בזיכרונם של מתחתנים ואורחים כאחד. הם יעזרו לכם לתכנן אירוע בלתי נשכח, שאווירת החופש, המרחב והים מורגשת בו. כמו כן, ימליצו לכם על אנשי מקצוע שימלאו אחר שאיפותיכם. ישנה אפשרות לפנות גם באמצעות אתר החברה, בו נציג אונליין משיב לשאלות המעסיקות מתחתנים. שיהיה במזל טוב!