אם יש עונה שאנחנו אוהבים יותר מכל עונה אחרת זו כמובן עונת הקיץ. מרגש לראות, בכל פעם מחדש, את הזוג המאושר סוגר מעגל ופותח אחד חדש, ולכל אירוע יש את האופי המיוחד שלו, עם הגוון הייחודי שהעניקו לו בני הזוג והאורחים. בשביל מי שמחפש גוון אחר, ניחוח מרענן ואווירה ייחודית, חתונות בים הן הדבר הנכון.

למה חתונות בים?

חתונה היא אטרקציה – עבור כל אחד מהמשתתפים, בזה אין ספק: המבוגרים ייהנו בה ממשקאות אלכוהוליים ומאוכל משובח, הצעירים מריקודים סוערים והילדים… טוב, הילדים אולי יסתפקו בדרך כלל בהפתעות ואולי גם מהריקודים. אבל היתרון הגדול של חתונות בים הוא שגם הילדים יכולים ליהנות בהן, וכן לכל שאר האורחים נוצרת חוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת. בגן האירועים שלנו תוכלו לערוך חתונות בים, ולהזמין עבור הילדים מתקנים מהנים. והאמת? המתקנים האלה יכולים להתאים מצוין גם למבוגרים. בזכות האווירה הנינוחה והחופשית, בזכות היציאה מהשגרה ובזכות האירוע המשמח, כל מבוגר יכול למצוא את הילד שבו ופשוט לאבד את החושים מכל מה שיש לאירוע על הים להציע.

אירוע של פעם בחייםכל הסיבות לקיום חתונות ואירועים אחרים בים

כל הזוגות שמתכננים את היום המאושר בחייהם דנים בשאלה – איך להפוך את האירוע הזה ליחיד ומיוחד? איך גם האורחים יחושו בהתרגשות הרבה, ויזכרו אותו לתמיד? יש שיבחרו בעיצוב מוקפד של התפאורה, האוכל או האלכוהול. אבל האמת היא שרק שינוי מהותי מהרגיל הוא שישיג את התוצאות הטובות ביותר. לכן, כדאי לשקול ברצינות את האפשרות של חתונות בים, ולראות בכך הזדמנות של פעם בחיים לחגוג באמת, כמו שתמיד חלמתם.

וגם… לכל סוגי האירועים

הים מזמין אותנו להישבות בקסמיו, ובכל סוג של אירוע הוא מותיר את החותם העז שלו בצורה אחרת. מלבד חתונות, ניתן כמובן לערוך בו את כל סוגי האירועים – מחתונה ועד ליום הולדת, מסיבת פרידה או אירוע עסקי. אין אירוע שלא מתאים לאווירה הקסומה של חוף הים, וכמה טוב לדעת שיש מי שדואג לכך שכל השאר יטופל בצורה המושלמת: מוסיקה, אוכל, עיצוב ורמת שירות ברמה הגבוהה ביותר. אם אתם מתבלטים איפה כדאי לקיים את האירוע, והאם זה שווה את ההשקעה – אנו מזמינים אתכם פשוט לבוא ולראות – אתם תשפטו בעצמכם…

הפתעות קטנות ומזכרות בלתי נשכחות

המזכרת שתעניקו לאורחים שלכם חשובה מאין כמוה. הרבה אנשים שעורכים אירוע לא נוטים לייחס לה חשיבות רבה, אך האמת היא שבמזכרת הקטנה טמונים כל הזכרונות מאותו יום מיוחד. מה שלא תועד סופו להישכח, ולכן יש להשקיע מחשבה גם במזכרת. בין אם אתם מתכננים אירוע משפחתי, אירוע לחברים או אירוע עסקי, הקפידו לשלב במזכרת את היתרון המובהק של המקום: מוטיבים של ים, חופש ואווירה נינוחה. כך, בכל פעם שהאורחים שלכם יציצו במזכרת, הם יזכרו אתכם ואת החגיגה המיוחדת שהענקתם להם.