ים, שמש, חברים ונוף – מה עוד צריך ליום שישי מוצלח2הרבה אנשים שמוזמנים לאירועים באמצע השבוע, ואפילו אם הוא מתקיים ביום חמישי, נוטים להתייחס אליו כאל עול. אפילו אם מדובר באירוע של חבר קרוב, הדבר דורש מאיתנו התארגנות, חשיבה איך להגיע, ובהרבה מקרים גם תכנון נסיעה רחוק הכרוך ביציאה מוקדמת יותר מהעבודה. ולמי שיש ילדים, הדבר קשה עוד יותר. בקיצור – לא פשוט לרוץ מפרנסה לשמחה בישראל של המאה ה- 21, וכל עוד לא נאמץ את שיטת העבודה ההולנדית, כנראה שאירועי הערב ימשיכו להיחקק בזכרוננו כחוויה לא שלימה. בדיוק לשם כך נועדו האירועים השמחים והצבעוניים של ימי שישי בצהרים: חתונה ביום שישי, אירוע עסקי, ואפילו יום הולדת – הכל תופס.

חתונה ביום שישי – כדי ליהנות באמת

מלבד העובדה שהאורחים שלכם לא מגיעים לאירוע כשהם לחוצים בזמן, קחו בחשבון שגם הנסיעה למקום יכולה להוות עבורם אטרקציה של ממש. כך, מקומות שנהנים ממיקום מעולה בטבע מוצאים את ייעודם המלא כשהם משולבים עם טיול סופ”ש, או אפילו נסיעה מהנה בלי טיול אחריה. כך, כל חוויית האירוע ומה שמסביבו הופכים לכיפים וחיוביים, והאורחים פשוט באים רגועים ושמחים.

חתונה ביום שישי עם כחול בעיניים

ים, שמש, חברים ונוף – מה עוד צריך ליום שישי מוצלחכשעורכים אירוע בלב נוף, ניתן לנצל זאת עד תום ולקיים אותו בשעות האור. כמובן שיש קסם לקיומו של אירוע בלילה, ובמיוחד כשהוא מתקיים אל מול גלי הים הרוחשים, אבל חשבו על האופי הצבעוני והקיצי שיכול להיות לקיום חתונה ביום שישי על הים. זוהי ללא ספק חוויה מרעננת ומרגשת, והיא לא תישכח במהרה.

אירוע עסקי – הכי טוב ביום שישי

כשאומרים אירוע עסקי מתכוונים להמון סוגי של אירועים: קידום מכירות, חיזוק קשרי עסקים, ימי עיון ועוד ועוד. אבל יש מכנה אחד משותף לכולם, והוא נכון תמיד: הרצון לשוות לאירוע אווירה נינוחה, שוברת שגרה ומלאת חיות. בעלי חברות ועסקים יודעים היטב כמה קשה להשיג את האטמוספרה הייחודית הזו, ולמעשה רוב האנרגיות המושקעות בקידום מכירות מנותבות למטרה זו: הטמעת התכנים של החברה בצורה ידידותית, מניעה לפעולה ולא מאיימת. לכן, אין מתאימה מהבריזה הקסומה של חוף הים, בשילוב ריהוט לבן ומוקפד וכמובן אוכל משובח, כדי לתת לאורחים שלכם בדיוק את מה שהם רוצים.

יום שישי לכל חגיגה

אנו בגן אירועים שונית כמובן מוכנים לכל אירוע, בכל סדר גודל ובכל זמן. תוכלו לבחור אם לערוך יום הולדת, בת מצווה, או כל אירוע אחר בגן הקסום שלנו בימי שישי, או בשאר ימי השבוע. כמובן שהבחירה תלויה באופי האירוע, ובטעמכם האישי: חשבו בדיוק על העיצוב וההפקה שתרצו שיהיו לחגיגה, ואל תשכחו להתאים אותם כמה שניתן קודם כל לטעם שלכם, ולאחר מכן לטעמם של האורחים.