אירוע על היםאירוע עסקי על הים

כל מי שבעל עסק או מנהל בחברה, יודע כי האירועים העסקיים מהווים חלק בלתי נפרד ממחזור הפעילות של כל ארגון. באירועים אלה, אולי אפילו יותר מאשר במקרה של אירועים משפחתיים, המפתח להצלחה הוא בארגון נכון של כל אחד ממרכיבי הערב. בהקשר הזה, אחת הסוגיות המרכזיות היא בחירה במקום בו ייערך אותו ערב חשוב.

אם אתם חפצים באירוע מיוחד ומרשים, הבחירה הטובה ביותר היא אירוע על הים. מהם היתרונות באירוע שכזה? הנה הם לפניכם:

הסוד הוא באווירה

אירועים עסקיים מבוססים, במידה לא מבוטלת, על יצירת אווירה חיובית. זה ממש לא מובן מאליו: חשבו, למשל, על אירוע קידום מכירות למוצר מסוים, או ערב שמטרתו גיוס כספים למטרה כלשהי. עיקר האתגר הוא ליצור אווירה רשמית מצד אחד, אך גם כזו שתאופיין ברמות גבוהה של אינטימיות מהצד השני. יש לזכור שככל שהאירוע מכובד יותר בעיני אורחיו, כך העסק כולו ממותג באופן חיובי יותר.

מה לכך ולאירועים הנערכים על חוף הים? פשוט מאד. באירועים כאלו מובטחת, הלכה למעשה, אותה אווירה חיובית שהזכרנו. האוויר המרענן, מזג האוויר הנוח, רחש הגלים- כולם תורמים להצלחתו של האירוע. אחרי הכול, אין כמו שיחה עסקית קולחת, עם כוס יין, על רקע השקיעה. ואגב, במקרים אחרים, כמו למשל ימי גיבוש, ניתן אפילו לנצל את יתרונות הים, ולשלב טבילה בו, פעילויות ספורט ימי וכן הלאה.

המטרה: ליצור אירוע חד פעמיאירוע עסקי על הים

אירועים עסקיים , אירועי חברה , אשר לרוב אינם כוללים את האלמנט הרגשי, נתקלים לא פעם בקשיים להותיר חותם על האורחים. המטרה של המארגנים היא לשבור את השגרה, ולהציע לאורחים אירוע מיוחד, אותו יזכרו גם חודשים קדימה. היות ואירועים הנערכים על הים נוטים להיות ייחודיים, ושונים בעשרות מונים ממה שלמדנו להכיר, הגשמת היעד הזה הופכת בהחלט להיות ברת השגה.

כך המורכבות הופכת לפשוטה

לכאורה, עריכת אירועים עסקיים על הים נראית כמו משימה מורכבת. חוף ים אינו מקום אשר משמש, ברמה הבסיסית שלו, למטרה זו. אם בגני אירועים השולחנות, מערכות הסאונד ושאר הרכיבים נראים כמעט טבעיים, בים ברור שהתמונה שונה. אלא אם בוחרים במקום אשר מתמחה בעריכת אירועים מכל סוג.

כאשר עורכים אירוע עסקי על הים, ניתן בהחלט ליהנות מכל אותם משתנים שהזכרנו. רק נדרש לוודא איזו חבילת שירותים מציע המקום: אם הוא אכן מנוסה בעריכת אירועים, יוכל הוא להתאים את הארגון לצרכי האירוע, וכן להפנות את אנשי החברה לאנשי מקצוע שיוכלו להשלים את התמונה: תקליטנים, צלמים וכן הלאה.

מומלץ מאד לסקור את המקום המיועד קודם לכן, ולראות באיזו מידה הוא יכול להתאים לחוויה שמעוניינים להעניק לאורחים.