אירוע חברה בלתי נשכח2על חוף הים התיכון, בקצה צוק פראי, שוכן מתחם שונית. מתחם ייחודי שאין שני לו בארץ, וסוד קסמו טמון במיקומו המופלא ובגיוון שהוא טומן בחובו. אירועי חברה על הים בשונית מבטיח חוויה בלתי נשכחת לכל המשתתפים, בין אם מדובר ביום גיבוש, יום כיף, סדנאות, כנסים ועוד. בשונית תמצאו את כל היתרונות במקום אחד – חוף ים פרטי ומושלם עם לגונה טבעית יפהפייה; מועדון חוף אקסקלוסיבי; מדשאות רחבות; פארק מים אקטיבי הכולל בריכות, ג’קוזי, מגלשות מים ומתקנים שונים, גן אירועים מוקפד – שיהפכו את האירוע שלכם למיוחד במינו. איזה סוג אירוע תרצו?

מכיוון שמתחם שונית כולל בתוכו עושר וגיוון רב, שפע האפשרויות לעריכת אירועים לחברות ואירועים לעובדים הוא בלתי נדלה. במתחם שונית ניתן, כאמור, לקיים כל סוג של אירוע חברה. רק צריך להגדיר את סוג האירוע שתרצו להפיק – אירוע חברה גדול שיחלוש על כל המתחמים, או אירועי חברה קטנים ואינטימיים במתחם אחד (או יותר).

אירוע חברה בלתי נשכח3ניתן לקיים יום גיבוש אינטראקטיבי אתגרי לעובדי החברה או לתת במתנה כרטיסי כניסה לפארק המים לעובדים מצטיינים; ניתן לערוך בשונית אירועים עסקיים או מסיבה שנתית לעובדים – ועוד, כיד הדמיון הטובה עליכם. תנו לנו להפיק עבורכם אירוע חברה במתחם שונית מלווים ומפיקים את האירוע מתחילתו ועד סופו, בהתאם לרצונכם.

שונית מעמידה לרשות עורכי האירוע ואורחיהם מקום מרהיב ומטופח, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על ניקיון המתחם כולו, מהדשא ומתחם קבלת הפנים המרווח, ועד לשירותים המבהיקים והמקלחות המצוחצחות. מתחם שונית מציע שירותי קייטרינג משובח לכל אירוע חברה, ובניית תפריט המותאם לאופי האירוע. כמו כן, ניתן לקבל במקום שירותי בר מגוון ומפואר, שירותי מוסיקה (להשמשת רחבת הריקודים המוצלת ולמסיבת בריכה מוצלחת), ועוד.. הכל לאירוע חברה בלתי נשכח!

מעבר למיקומו המושלם, ולאפשרויות הבלתי נדלות שיש בו, במתחם שונית צוות מקצועי, אחראי ומסור שהופך כל אירוע חברה לאירוע חד פעמי ובלתי נשכח: צוות הנהלה והפקה שאחראי על האירוע ומלווה אתכם מתחילת היום ועד סופו בצמידות ובשיתוף פעולה מלא; צוות טכני שדואג מראש למניעת תקלות וזמין לכם לאורך כל האירוע; צוותי ניקיון, מלצרים, טבחים, מצילים ועוד, ולכולם ניסיון רב שנים בתפקוד ותפעול אירועי חברה שונים. אנחנו כאן לשירותכם, בכדי להבטיח שתקבלו את מרב המחמאות על אירוע חברה שכמוהו לא היה.

אירוע חברה בלתי נשכח4אירועי חברה

לאירועי חברה ישנה חשיבות רבה להצלחתה של החברה בעולם העסקי, לחיזוק תדמיתה ולשמירה על הון האנושי שלה. אך הון האנושי הוא אולי האלמנט המרכזי בגללו החברות עושות היום אירועי חברה. בלעדיו, גם אם קברניטי החברה הם מנהלים מנוסים ומלומדים, אי אפשר להצליח באמת ואי אפשר לשמר את ההצלחה לאורך שנים. רק האנשים המשקיעים את זמנם ואת נפשם בחברה יכולים להרים אותה גבוה מעלה או לחלופין להוריד אותה לתהום. הכל תלוי בהם, לכן חשוב מאוד שבחברה יעבדו אנשים מסורים, מקצועיים והכי חשוב – מרוצים. ואיך גורמים להם להיות מרוצים חוץ מתגמול כספי בסוף החודש שהם מקבלים? עם אירועי חברה המעניקים להם המון רגעי נחת וידיעה כי אוהבים אותם ומעריכים אותם, גם מחוץ לכותלי המשרד וגם אחרי שעות העבודה המקובלות.

אירוע חברה בלתי נשכח5אירועי חברות

אירוע חברה הוא בדרך כלל אירוע המיועד לעובדי החברה כדי לגבש אותם, להרים להם את המוראל ולהגיד להם תודה על עבודתם הנאמנה. אירועי חברות זה משהו שעושים בחברות קטנות וגדולות, גם יחד. פלאפון, אורנג’, נוקיה, אלדן, דלק, הפניקס, מייקרוסופט, בנק הפועלים, הולם ספלייס, אל על, משרד הביטחון, ביטוח לאומי – כולם עושים אירועים עבור עובדיהם על בסיס קבוע. אלה הם אירועים רגילים לכל דבר, עם אווירה במקום, עיצוב, מוסיקה, אטרקציות וכמובן אוכל משובח ובשפע. העובדים נהנים מאווירה משוחררת וכייפית, מתמלאים באנרגיות חיוביות ומחזקים את הקשרים הבינאישיים שלהם.

אירוע חברה בלתי נשכחאירוע כיף

ארגונים וחברות רבות מחליטים לעשות לא סתם אירוע אלא אירוע שהוא יום כיף כולו לעובדים הנאמנים ולספקים. במקרה כזה האירוע יכול להתחיל בשעות הבוקר ולהסתיים בשעות הערב או הלילה. במהלך היום העובדים ייהנו ממתקני פעילות ואטרקציות שונות לצד בר עם כיבוד ומשקאות ובערב הם ייהנו מהופעה וארוחת ערב חגיגית. הכל אפשר לעשות ולהזמין, העיקר לזכור כי העובדים הם משאב בו חייבים להשקיע לא פחות מבמניות ולא פחות מבנכסי נדל”ן. אם בעלי החברה והמנהלים יתרגמו את הערכתם כלפי העובדים באמצעות פינוקים שונים כמו עמדות לטיפוח הגוף, מסאז’ים, מגדות עתידות, קואוצ’רים, סטייליסטים, מרצים וכמובן אוכל משובח – הם יחזירו את ההשקעה בגדול.